Објавени: мар. 19 2023 09:02

Audi Q7 3.0 TDI 2007

ЕУР

Објавени: мар. 19 09:02
Прегледи: 46
- Kozen enterier
- 4x4
- Parking senzori + kamera
- Avtomatik menuvac
- Greaci na sedista
- 7 sedista
- Tempomat
- Navigacija
- Audi MMI Interface
- Registriran do 31.10.2023

Moze zamena za Audi A5, A4; Mercedes C ili E klasa; BMW 3 ili 5
Tel. 075 289 791 - Filip
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
46
075289791

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации