Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 09 2022 07:39 Моментално гледате: 1

BMW 116D SPORT-12

ЕУР

ЕУР
Објавени: ноем. 09 07:39
Прегледи: 2983
Моментално гледате: 1
BMW 116D SPORT
-GOD NA PROIZV.12/2011
-POMINATI 161.000 KM -
OPREMA:
- GOLEMA NAVIGACIJA
- PARK SENZORI NAPRED NAZAD
- USB AUX PRIKLUCOCI
- BI XENON ANGEL EYES
- TEMPOMAT
- TRIKRAK KOZEN VOLAN SO KOMANDI
- LED FEJSLIFT STOPOVI
- KLIMATRONIK DVOZONSKI (LADI PEREKTNO)
- BLUETOOTH + USB ZA MUZIKA
- FABRICKI IZLEZ ZA IPOD PHONE
- NASLONI ZA RACE NAPRED I NAZAD
- SENZORI ZA SVETLA
- SENZORI ZA DOZD
- ZATEMNETI STAKLA FABRICKI
- HROMIRANI LAJSNI
- ABS ESP ASC SISTEMI ZA STABILNOST
- 10 AIRBAGS
- HARMAN KARDON OZVUCUVANJE SO 8 ZVUCNICI I WOOFER
- MULTIFUNKCIONALEN BORD KOMPJUTER
- SITE STAKLA SE ISTI, FAROVI STOPOVI, NE E NISTO MENUVANO
- AL BANDASI 17"

-PLATENI DAVACKI DO REG.

AUTOLOGISTIC
070/305-695
071/304-420

Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации