Објавени: фев. 20 2022 10:33

Bmw 120D 163ks 2006

ЕУР

Објавени: фев. 20 10:33
Прегледи: 626
Se prodava BMW 120d 163ks 2006g,so ful oprema,ricaro sedista,servisna kniska i dr.....,servisirana,na reali kilometri,ima dokument za kilometrite,(momentalno e na 169000),kupena od bmw Milano.So 4 zimski gumi i 4 celicni bandasi 16-ki,4 letni gumi so 4 aluminiumski bandasi 17-ki,so dva kluca.Registrirana do 28.08.2022g poveke info na telefon.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации