Објавени: јун. 17 2022 08:17

Bmw 118D 143hp euro 5 2010 unikat 135.000km

ЕУР

Објавени: јун. 17 08:17
Прегледи: 1771
bmw 118d 143hp euro 5 2010g facelift novo

kolata e maksimalno socuvana na 100% realni 135oookm, kompletno servisirana ulje, filtri, plocki, diskovi(m-performance). od oprema poseduva: dvozonski klimatronik, start/stop sistem, ambi lights, aux, usb, avtomatski svetla, follow me home, el. prozori i retrovizori, 16” alu bandasi.

kolata e ednakva na nova, 2 kluca, 4 novi gumi, bez denar dopolnitelni vlozuvanja, registrirana do 04.2023g.

cena: 6390e

info: 072 245 511
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации