Оглас од претпријатие Објавени: јун. 29 2022 06:40

BMW 216D 116HP grand tourer sedum sedista

ЕУР

Објавени: јун. 29 06:40
Прегледи: 1451
BMW 216D 116HP GRAND TOURER (7 SEDISTA)
85KW-116HP

Voziloto e uvezeno od germanija i e registrirano do 08.07.2022 Godina
Na 174500KM promeneto maslo i site filtri + predni i zadni plocki…
Bez zameni …
Опис на линк

ул. Никола Зафиров бр.27 с.Подлог

077914596070529916

http://www.danivo.com.mk/

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации