Објавени: јун. 05 2017 12:02

BMW 320d

ЕУР

Објавени: јун. 05 12:02
Прегледи: 1
Se prodava BMW 320d 1.9 diesel 1999 godina.
Od oprema poseduva: Klima, Kozhen enterier, Xenon svetla, Al. bandashi, Eleketrika na prozori, Elektrika na retrovizori, Greachi na retrovizori, Original i rezerven kluc, Atest folii na stakla...
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
1
+38971336223

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации