Објавени: ноем. 23 2022 02:03 Моментално гледате: 2

BMW E90 320

ЕУР

Објавени: ноем. 23 02:03
Прегледи: 465
Моментално гледате: 2
Колата е во одлична состојба. Променет со нови делови на фирмата Luk е целиот сет замаец, потисна, ламела и друг лагер.
Променети се дискови и плочки.
Променети се комплет сите амортизери на фирмата Monroe orginal.
Има ставено нови комплет летни гуми 17
колата е увезена 2018 од Италија

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации