Објавени: мар. 06 2017 06:54

BMW 325 xi E46

Објавени: мар. 06 06:54
Прегледи: 116
Bmw 2001 god 325xi E46 memorija na sedista ksenon enge lajs svetla vo boja so dalecinsko novi 4 zimski gumi vozeni edna zima ispravna klima nema nikade korozija motor mnogu dobar plin ates lovato foli ates komplet nov set lamela drug lager i potisna luk marka ispravna kolata vo sekoe vreme mozi da se vidi i proba za po veke informaci javete se..
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации