Објавени: јан. 08 2022 08:34

BMW 325d FACELIFT ODLICNO

ЕУР

Објавени: јан. 08 08:34
Прегледи: 751
BMW E90 325d 3.0 145KW SO 220000km FACELIFT UVEZENO OD GERMANIJA DONESENO SO VOZENJE REDOVNO SERVISIRANO VO BMW SMENETI MNOGU NOVI DELOVI VO BMW OVLASTEN SERVIS GERMANIJA.ISPRAVNO ZACUVANO, CARINETO OSTANUVA SAMO DA SE REGISTRIRA BEZ DOPOLNITELNI TROSOCI.ZA ZAMENA CENATA E DRUGA
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации