Оглас од претпријатие Објавени: мар. 19 2021 06:28

Bmw 316D 2012 Elit Auto

ЕУР

Објавени: мар. 19 06:28
Прегледи: 297
bmw 316d 20 dizel 85kw 116ks euro5 motor so 6 brzini menuvac so realna kilometraza 202000km so ful oprema
-klimatronik dvozonski
-start stop
-10x air beg
-tcs sistem protiv prolizguvanje
-komandi na volan
-cd radio orginalno
-aluminski bandaza
-tri kluca
-elektrika na prozori i retrovizori
-svetla za magla
-kozen volan
druga oprema
-voziloto e doneseno od italija kupeno od prviot sopstvenik
-plateni se site davacki do registracija so prevedeni dokumenti
-bez zameni
--imame golem izbor na vozila
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации