Оглас од претпријатие Објавени: мар. 23 2016 11:47

Bmw 320cd 150ks 2003 6 brzini

ЕУР

Објавени: мар. 23 11:47
Прегледи: 238
bmw 320cd kupe 110kw 150ks so 6brzini 2003god so full oprema
-klimatronik
-abs
-10xairbeg
-elektrika na stakla
-centralno so dalecinsko
-cd radio
-dva kluca
-18ki aluminski bandazi
-trokrak kozen volan
-i druga oprema
-voziloto e doneseno od italija plateni se site davacki do registracija so prevedeni dokumenti
-bez zameni
-raspolagame i so drugi vozila
imame golem izbor na vozila
-bmw 320d,330d,525d,530d
-mercedes c2oo,c220,c270,e220,e270cdi
-vw golf,passat,polo,lupo,saran
-audi a2,a3,a4,a6
-opel astra,zafira,corsa,vectra
-ford fokus,fiesta,mondeo
-peugeot 206,307,407
-fiat punto,bravo,stilo
-citroen c1,c2,c3,c4
-seat leon,ibiza,arosa,toledo
-toyota rav4,yaris
-site koli se so full oprema i plateni davacki do registracija
----elit auto srl auto plac
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации