Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW 320D 2016

14 600 ЕУР

Се продава од: Tamer 31 мај 20:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Караван
Модел
320
Proizvedeno/Prodhuar: 09.2016
KM: 166000 KM
Version: Selection COP
Motor: CO2 (Najnov sistem na motor so minimalna potrosuvacka)

Kolata e kupena direktno od BMW Lizing Bank - Minhen.
Tamer
 
071541353
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации