Објавени: мај 14 2022 09:56

Bmw 420D 184 ks Midnight blue Luxury Line 135.000 km

ЕУР

Објавени: мај 14 09:56
Прегледи: 514

Se prodava Bmw 420D GranCoupe bez zameni masksimalno socuvano uvezeno od belgija,136.000 km so servisna historija samo vo oblasten servis smeneti novi predni diskovi, plocki bmw original, plus napraven redoven servis pred 1000 km, moze da se proveri oblasten serivs, dva kluca, pred dva meseci, registrirano 184 ks ,avtomatik steptronic F1 noviot menjac so 8 berzini, Koza, 18 inch bandasi, navigacija.

Boja: Midnight blue
Oprema: Luxury Line
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации