Објавени: ноем. 20 2023 01:40

Prodavam BMW 530D F10 - M Paket

ЕУР

Објавени: ноем. 20 01:40
Прегледи: 271
Prodavam BMW 530D F10 - M Paket
2011 godina, 8g menjac, modovi na vozenje: normal, sport, sport+, shifteri na volan, keyless, tempomat, limiter, parking senzori, golem display, dvozonska klima, 2 kluca, start/stop system, napraven servis, smeneto ulje, filtri, novi 4 ate diskovi so plocki, novi zimski gumi, registrirano so zelen karton, voziloto e vo odlicna sostojba. Bez zameni, povekje informacii na telefon: 072 240 060
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
271

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации