Објавени: ноем. 19 2022 08:53 Моментално гледате: 1

Bmw 520d f10

ЕУР

Објавени: ноем. 19 08:53
Прегледи: 588
Моментално гледате: 1
Bmw 520d 2012
-135kw/184ps
-klima
-abs sistem
-bixenon
-led ambient
-spojler odzadi
-alarm
-bord kompjuter
-greanje na sedisti
-el.retrevizori
-el stakla
-novi letni gumi 19 inch
-novi zimski gumi 18 inch
-koza
-tepisoni letni original bmw
I mnogo druga oprema
Samo kesh !!!!
Ima prostor za cena
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации