Објавени: ноем. 21 2022 12:33

BMW 530d na Bg tabli -05

Објавени: ноем. 21 12:33
Прегледи: 190
Датум на производство 2005
Тип на мотор Дизел
Моќност218 КС
Евро стандард Евро 4
Менувач Автоматски
Категорија Седан
Километража 260000 км
Боја Темно сива
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации