Оглас од претпријатие Објавени: јан. 11 2023 11:28

Bmw 530 D F10 204ks 8G m-paket nova 2012 MT Auto

ЕУР

Објавени: јан. 11 11:28
Прегледи: 2264
bmw 530d 204 ks m-paket 8g avtomatik unikat novo
- motor 2993 cm3, 150kw 204 ks
- 200000 km, servisna kniska, 2 kluca unikat -
- 100% garancija za km --

- avtomatski 8g menuvac
- golema navigacija mapi za cel svet 2021
- kompleten servis vo bmw 2021
- koza
- park senzori napred nazad
- usb aux priklucoci
- bi xenon angel eyes
- tempomat
- trikrak kozen volan so komandi
- led fejslift stopovi
- klimatronik dvozonski (ladi perektno)
- bluetooth + usb za muzika
- fabricki izlez za ipod iphone
- nasloni za race napred i nazad
- senzori za svetla
- senzori za dozd
- zatemneti stakla fabricki
- hromirani lajsni
- abs esp asc sistemi za stabilnost
- 10 airbags
- harman kardon ozvucuvanje so 8 zvucnici i woofer
- multifunkcionalen bord kompjuter
- site stakla se isti, farovi stopovi, ne e nisto menuvano
- bmw to e na originalni 200000 km so garancija
- servisna kniska do posledno vo bmw
- kolata e kompletno servisirana 2021
- smeneto novi diskovi novi plocki, masla filtri zategaci kais
- mnogu stegnato podvozje, motor perfekten
- kolata e bez zabeleska bukvalno kako od salon
- kolata gi ima fabrickite najloni na lajsni

-- uvezena od italija ...plateni davacki

--- bez zameni ---

lokacija: izlez na ohrid sprema bitola na 200m do benziskata makpetrol

076 877 333
sledete ne na facebook ** mt auto **
www.mt-auto.com
___________________________________
imame poveke vozila: bmw 320d a6 320 d 530d 530 d audi a4 1.9 tdi pezo peugeot 307 hdi a170 a 170 a140 a 140 c220 cdi c 220 c200 c 200 golf pasat passat mercedes mazda
mondeo focus fokus corsa megane 206 astra vectra
___________________________________
www.mt-auto.com
Опис на линк

Avto plac MT AUTO

МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила.

14 Години на пазарот докажан квалитет

Сите наши возила се претходно проверени и се со платени давачки до регистрација.

ЛОКАЦИЈА: ул.15-ти Корпус - Охрид, магистрален пат према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол.

Facebook: MT AUTO
Instagram: mtauto_ohrid
Телефон за контакт:
 076 877 333
Посети ја страната на нашата продавница

Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол

076877333

http://www.mt-auto.com

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила.

14 Години на пазарот докажан квалитет

Сите наши возила се претходно проверени и се со платени давачки до регистрација.

ЛОКАЦИЈА: ул.15-ти Корпус - Охрид, магистрален пат према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол.

Facebook: MT AUTO
Instagram: mtauto_ohrid
Телефон за контакт:
 076 877 333

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации