Објавени: септ. 26 2022 03:12

BMW 520d F11 Touring

ЕУР

Објавени: септ. 26 03:12
Прегледи: 1163
Uvezena od Germanija, plateni davacki do registracija,
234.000 km, prva registracija 11.2010.
besprekorna tehnicka i vizuelna sostojba

oprema:
- dvozonska avtomatska klima,
- bluetooth,
- tempomat,
- parking senzori,
- komandi na volan,
- led dnevni svetla,
- start-stop,
- kontrola na pritisok vo gumite,
- euro 5
- novi letni gumi
.

proverka vo servis po izbor.
moze kontakt i na viber.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации