Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 10 2022 09:28

BMW 530D INDIVIDUAL-11

ЕУР

Објавени: ноем. 10 09:28
Прегледи: 2730
BMW 530D INDIVIDUAL
GOD NA PROIZV.12/2010
POM KM. 204.000
FULL OPREMA; KLIMATRONIK,NAVIGACIJA,AL.BANDASI,SERVO,ABS,ELEKTRIK NA STAKLAI ,CENTRALNA BRAVA SERVISIRAN , ,,,,,
PLATENI DAVACKI SO REG.

AUTOPLAC AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации