Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Bmw F10 530d xDrive 258ks 2012

15 900 ЕУР

Се продава од: Bmw Вчера 13:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Седан
Модел
530
BMW F10 XDRIVE 530d 258KS -11/12

bmw e vo odlicna sostojba , so dva para gumi zimski i letni ..

xdrive 258 ks motor so 8 brzini + R …

oprema :
parking senzori
automatik tiptronic
greaci na sedista
komandi na volan
znak sa prestignuvanje
bluetoth usb tel
start stop , bez kluc
led ambient
novi gumi .. i dr

cena : 15.900


info : 071 943 673 / 071 970 009


Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации