Објавени: мај 18 2022 11:16

ПРОДАВАМ BMW 530d Xdrive

ЕУР

Објавени: мај 18 11:16
Прегледи: 948
BMW 530d Xdrive 256 KS.
Година на производство 2016.
Километража 103.000 .
ГОРИВО - Нафта - Дизел
Боја БЕЛА (Perla)
Автоматски Менувач. КОЖЕН Ентериер.
Бизнис систем за навигација
Двозонска автоматска клима
Aмбиентално осветлување
Mултифункционална дигитална инструмент табла.
Регистрирана 3 месец 2022год.
НОВИ 4 ЗИМСКИ ГУМИ.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации