Објавени: ноем. 06 2022 05:24

Bmw F01 730d Individual 2009/10

ЕУР

Објавени: ноем. 06 05:24
Прегледи: 711

Registrirana cela godina.
Servisirana mal i golem servis.
Smeneti lanci na motor.

• Od oprema poseduva:
-2 Originalni Klucha
-Head Up Display
-El.Visina na Volan
-El. Retrovizori so Preklop
-El.Sedista so Memorija X2
-El.Bagaznik
-Vakum na Vrati
-Comfort mode
-Sport mode
-Sport + mode
-Bord kompjuter
-NFC Multimedia
-Video Ouput
-Multimedia Video Coding.
-Start/Stop
-Individual Interior
-Klimatronik
-Shiber
-OEM Crn Krov
-Greaci na sedishta napred/nazad
-Auto Hold
-Memorija Na Sedista
-Angel Eyes
-BiXenon
-Senzor za svetla
-Senzor za Dozd
-Parking Sensori
-RearView Camera
-Aux/Bluetooth
Za Poveke info:072-636/066
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации