Објавени: авг. 29 2015 08:30

BMW 730d 170kw -07

Објавени: авг. 29 08:30
Прегледи: 387

-BMW 730 D LIMUSINE M
-CRNA METALIK
-KOZNI SEDISTA
-KLIMATRONIK -DVOZONSKA
-GREACI NA PREDNI SEDISTA
-MEMORII NA SEDISTA
-NAVIGATION SYSTEM PROFESSIONAL(GOLEMA -NAVIGACIJA,TV,DVD,TUNER RADIO,MP3,CD+CD CHARGER,BLUETOOTH-TELEFON)
-CONTROLL DISTANCER- DTC
-DYNAMIC BIXENON
-PARKIN SENZORI PREDNI-ZADNI
-4 NOVI GUMI +4 ZIMSKI GUMI
-NAPRAVEN KOMPLET SERVIS
I MNOGU DRUGA OPREMA
UVEZENA U 2013 -11MESEC OD CH
KOLATA E VO PERFEKTNA SOSTOJBA MNOGU SOCUVANA KAKO NOVA
-KOLATA IMA SERVIS NAPRAVENO FILTERI ULJE PLOCKE VO ODLICNA SOSTOJBA
"cena po dogovor" Moze zamena so realni ponudi povelete Tel/070722922
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации