Објавени: окт. 01 2022 12:34

BMW X1

Објавени: окт. 01 12:34
Прегледи: 959
Модел:BMW X1 2.0D 177KS AUTOMATIC FULL SPORT PAKET S-DRIVE/SUV Произведено:2011Год Оригинална Гориво:Дизел Менувач:Automatic Moтор:2.0д 177кс Километри:255 oookm писмена нотарска гаранција за километража.(Сервисна историја од прв до последен км) Увоз од Италија.Платени давачки до регистрација. Сите стакла,фарови,штопови се иста бројка ,без удари без грам кит или шминка. Возилото е екстра добра состојба.Мотор,дизни,менувач,турбо одлични.Без да скрцне или тропне.Се работи до последно копче. Без грам шминка,Без денар почетен трошок 4 скоро нови гуми,Сервисен исоријат Опрема: -БМВ iDrive PROFESSIONAL (ЦД МП3,АУХ,СД,УСБ,БЛУТУТ) -Парктроник 360° -Кожен серво волан -Темпомат -Борд Компјутер -Климатроник двозонски -Електрика на прозорци и ретровизри -Алу Фелни Фабрички Спорт BMW -АУТО ХОЛД -ЕСП -АБС -12XAIRBAG -ISOFIX -Mагленки
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации