Оглас од претпријатие Објавени: авг. 11 2022 01:49

Bmw X1 2.0D 177ks xDrive navi xenon kamera 2011 MT Auto

ЕУР

Објавени: авг. 11 01:49
Прегледи: 2280
bmw x1 2.0d 177 ks x-drive navi unikat nov
- 167000 km, servisna kniska, 2 klucevi, unikat -
- 100% garancija za km --

- golema navigacija
- kamera
- youtube, android, dvd, tv, hdd, navigacia 2021
- bmw connected drive
- trikrak kozen volan so komandi
- tempomat
- parking senzori
- bi xenon farovi so angel eyes
- led stopovi
- klimatronik dvozonski (ladi perektno)
- 4x4 x-drive bmw pogon za site trkala
- bluetooth + usb za muzika
- fabricki izlez za ipod aux
- nasloni za race napred i nazad
- senzori za svetla
- senzori za dozd
- zatemneti stakla fabricki
- hromirani lajsni
- abs esp asc sistemi za stabilnost
- 10 airbags
- harman kardon ozvucuvanje so 8 zvucnici i woofer
- multifunkcionalen bord kompjuter
- 4 el na stakla
- el na retrovizori
- webasto greenje
- halogenki
- alarm
- site stakla se isti, farovi stopovi, ne e nisto menuvano
- bmw to e na originalni 167000 km so garancija posleden servis 9m 2021
- servisna kniska do posledno vo bmw
- kolata e kompletno servisirana
- smeneto novi plocki, gumi, masla filtri zategaci kais
- mnogu stegnato podvozje, motor perfekten
- kolata e bez zabeleska

-- uvezena od italija ...plateni davacki

--- bez zameni ---

lokacija: izlez na ohrid sprema bitola na 200m do benziskata makpetrol

076 877 333
sledete ne na facebook ** mt auto **
www.mt-auto.com
___________________________________
imame poveke vozila: bmw 320d a6 320 d 530d 530 d audi a4 1.9 tdi pezo peugeot 307 hdi a170 a 170 a140 a 140 c220 cdi c 220 c200 c 200 golf pasat passat mercedes mazda
mondeo focus fokus corsa megane 206 astra vectra
___________________________________
www.mt-auto.com
Опис на линк

Avto plac MT AUTO

 МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила.

Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови.
(Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia)

12 Години на пазарот докажан квалитет

Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација.

ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол.
Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме.

Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на
Fecebook: MT AUTO
Instagram: mtauto_ohrid
Телефон за контакт: 076 877 333
Посети ја страната на нашата продавница

Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол

076877333

http://www.mt-auto.com

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

 МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила.

Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови.
(Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia)

12 Години на пазарот докажан квалитет

Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација.

ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол.
Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме.

Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на
Fecebook: MT AUTO
Instagram: mtauto_ohrid
Телефон за контакт: 076 877 333

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации