Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 08 2022 04:37

BMW X3 3.0 X-DRIVE PANORAMA-12

ЕУР

ЕУР
Објавени: ноем. 08 04:37
Прегледи: 2855
BMW X3 3.0 X-DRIVE PANORAMA NAVIGACIJA
GOD NA PROIZV.12/2011
POM KM. 191.000
AUTOMATIC
4x4
FULL OPREMA; KLIMATRONIK,KOZA,NAVIGACIJA,XENON,PANORAMA,AL.BANDASI,SERVO,ABS,ELEKTRIK NA STAKLAI ,CENTRALNA BRAVA SERVISIRAN , ,,,,,
PLATENI DAVACKI SO REG.

AUTOPLAC AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации