Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW X3 2.0 D Uvoz od Holandija

8 450 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: JOKER KOMPANI 30 ноем. 17:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
JOKER KOMPANI

JOKER KOMPANI

9 Огласи во продавницата

Opel Astra 1.9 CDTI 150p.s Germanska 3 600 ЕУР
Mercedes-Benz C-200 CDI navigacija 5 600 ЕУР
VW Polo 1.4 TDI 2004god Germansko 55kw 2 400 ЕУР
Mercedes-Benz E-320 CDI Germanski 6 400 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X3
Voziloto e uvezeno od Holandija,registrirano na nasi tabli do 15.06.2019 god.Napraven komplet servis i montirani 4 novi letni gumi.Vo perfektna sostojba bez nikakva zamerka.Ful oprema...
Info: 070/218-038
JOKER KOMPANI
Prodazba na polovni motorni i tovarni vozila,isklucivo od uvoz.(Germanija,Shvajcarija i Italija)
Посетете ја нашата продавница
Marsal Tito bb Прикажи на мапата
070218038
JOKER KOMPANI
 
070218038
Leaflet
JOKER KOMPANI

JOKER KOMPANI

9 Огласи во продавницата
Mercedes-Benz E-320 CDI Germanski 6 400 ЕУР
Opel Astra 1.9 CDTI 150p.s Germanska 3 600 ЕУР
Mercedes-Benz C 220 CDI Uvoz od Holandija 6 500 ЕУР
Hyundai Tucson 2.0D 4WD -06 Germanski 6 700 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации