Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW X1 18D 143 ks M-paket od CH

15 999 ЕУР

Се продава од: Igor 30 ноем. 16:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Струмица
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X1
Avtomobilot e uvezen od CH,raspolaga so servisna kniga,dva kluca M-paket(nadvoreresen i vnatresen)Navi,start-stop,harman kardon,kamera.....i.t.n
So plateni davacki!!!
BEZ ZAMENI!!!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации