Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW X3 2.0D 184ks X-Drive 2013

17 900 ЕУР

Се продава од: Igor 30 ноем. 11:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Струмица
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X3
Avtomobilot e donesen od CH🇨🇭🇨🇭
Realni kilometri 177.000km
Staklen krov 
Kozen enterier so elektricni sedista so memorija
Xenon -bi xenon day light
Avtomatsko kratko i dolgo svetlo
Avtomatski svetla i brisaci
Golemata Navi so hard disk
Full oprema 
So plateni davacki BEZ ZAMENA!!!!
077 725 333
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации