Оглас од претпријатие Објавени: авг. 01 2022 12:10

Bmw x6 3.5d m optik 2010 donesen od ch

ЕУР

Објавени: авг. 01 12:10
Прегледи: 1972
Bmw x6 3.5d m Optik
God 2010-9
Km 240*** Original
Servisna kniska , so naj Full oprema

Donesen od ch vozen plus carineto je komplet i reg cell god do 11 2022 god
070827441
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации