Објавени: фев. 24 2024 04:31

CHEVROLET SPARK

ЕУР

Објавени: фев. 24 04:31
Прегледи: 1353
-CHEVROLET SPARK.
- GODD. NA PROIZ. 2007g.
- REGISTRIRAN DO 14 / 12 / 2024g. ( CELA GODD )
- NAPRAVEN MAL SERVIS.
- OPREMA :
- EL. NA PREDNI PROZORI.
- SERVO VOLAN.
- 2 { DVA } KLUCA.
- KLIMA ISPRAVNA.
- IDEALNO ZA VOZAC POCETNIK
- PROVERKA KADE SAKATE.
- NA PORAKI I NA E - MAIL NE VRAKAM.
- INFF. SAMO NA TELL. 070 / 303 - 958 Borce 070 / 30 39 58.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
1353
070303958

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации