Оглас од претпријатие Објавени: јун. 13 2022 11:06

Chevrolet Captiva 2.2 VCDI 184ks 4x4 facelift avtomatik 2011

ЕУР

Објавени: јун. 13 11:06
Прегледи: 917
Chevrolet Captiva 2.2 VCDI 135kw 184ks 4x4 Facelift Godina 2011 Avtomatik Registrirano +Z.Karton Full oprema funkcionalno sve 4 novi gumi so al bandasi 2 kluca, 7 sedista, Parking senzori, Navigacija, Greaci na sedista i dr. Voziloto e vo odlicna sostojba redovno servisirano i odrzavano domakinski povekje info 077 742 464 /070 367 472 Cena 9500€

Avto St-Si placot se naogja vo Naselba Pintija na samiot pat sproti Mlecniot restoran Vatasa
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации