Оглас од претпријатие Објавени: фев. 06 2024 03:31

Citroen C3 1.2 benzin

ЕУР

Објавени: фев. 06 03:31
Прегледи: 134
-Citroen C3
-2011god
-1.2 benzin 44kw
- Elektrika na Stakla
- 146 000 km Garantirani
- Cela god reg
- Ekstra socuvan
- 4650€
- ☎️071388988
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации