Оглас од претпријатие Објавени: окт. 27 2023 03:47

CITROEN C4 CACTUS 1.5 BLUE HDI 75KW 2020GOD

ЕУР

Објавени: окт. 27 03:47
Прегледи: 77
CITROEN C4 CACTUS MODEL FEEL FACCELIFT 1.5 BLUE HDI 75KW 2020 GOD ORGINALNA GODINA NA PROIZVODSTVO FULL OPREMA FULL LED PARK SENZORI NAVIGACIJA TEMPOMAT KLIMA AVTOMATSKA I DR REDOVNO SERVISIRANO I ODRZUVANO VO OVLASTEN SERVIS PERFEKTNA SOSTOJBA DVA KLUCA
REGISTRIRANA CELA GODINA


TEL 070694529
Опис на линк

Oglasuvac

Oglasuvac
Посети ја страната на нашата продавница

Ilinden

078448842

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации