Оглас од претпријатие Објавени: окт. 27 2023 03:16

CITROEN DS4 1.6HDI 2012GOD

ЕУР

Објавени: окт. 27 03:16
Прегледи: 62
CITROEN DS4 1.6HDI 2012GOD ODLICNA SOSTOJBA FULL OPREMA KLIMA DVOZONSKA ALU FELNI NAVI PARK SENZORI MASAZERI NA SEDISTA I DR 155000 KM NAPRAVEN KOMPLETEN SERVIS REGISTRIRAN DO DEKEMVRI SO.ZELEN KARTON KOLATA E BEZ DENAR VLOG Опис на линк

Oglasuvac

Oglasuvac
Посети ја страната на нашата продавница

Ilinden

078448842

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации