Оглас од претпријатие Објавени: фев. 09 2024 05:29

Citroen C4. 1.6 hdi

ЕУР

Објавени: фев. 09 05:29
Прегледи: 22
-Nov Uvoz 🇫🇷🇫🇷🇫🇷
-Plateni Davacki do Registracija
-2008 god izlezena Kaj Nas
-1.6 hdi 66 kw euto 4 motor
- Klimatronik
-Tempomat
-Parking Senzori
-Elektrika na Stakla
-253 000 km Garantirani
-Kozen Volan
-Komandi Volan
-4199€
-☎️071388988
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации