Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Citroen Berlingo -15 rent a car

47 ЕУР /дневно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: LD Energy Internacional-Skopje 12 окт. 10:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
LD Energy Internacional-Skopje
Great Wall Voleex -16  rent a car 34 ЕУР
Opel Vivaro 8 plus 1  rent a car 81 ЕУР
Opel Astra Automatic 1.4  rent a car 60 ЕУР
Ford Focus -17  rent a car 51 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Citroën
Модел
Berlingo
Extra equipment:
GPS ( +25 EUR )
Child Seat ( +15 EUR )
Price: Euro 55
LD Energy Internacional-Skopje
 
070429049
LD Energy Internacional-Skopje
Chevrolet Spark -18  rent a car 30 ЕУР
Fiat Linea -16  rent a car 43 ЕУР
Skoda Fabia   rent a car 34 ЕУР
Opel Vivaro 8 plus 1  rent a car 81 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации