Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

CITROEN XSARA 2.0 TDI 90 KS

2 200 ЕУР

Се продава од: Andrej 30 ноем. 16:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Битола
Стил на каросерија
Седан
Марка
Citroën
Модел
Xsara
Kolata e vo odlična sostojba,nikogaš ne bila oštetena,garažirana,prv sopstvenik,zimski gumi vklučeni vo cenata,sekogaš na vreme servisirana,nepušač.
Andrej
 
071395500
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации