Објавени: ноем. 23 2022 01:16

Ciroen Xsara 2.0HDI 66KW exclusive model

Објавени: ноем. 23 01:16
Прегледи: 156
CITROEN XSARA 2.0 HDI 90KS 66KW 2001 GODINA

SO NAJGOLEMATA EXCLUSIVE OPREMA

MNOGU MALA POTROSUVACHKA

PRV GAZDA

KOLATA E VO ODLICHNA SOSTOJBA

REGISTRIRANA DO 10.03.2023G

ULJE I FILTRI SMENETI PRED 2100KM

REBRAST MOZE DA SE VOZI USTE 15000KM

KLIMA SI RABOTI I LADI

4 ZIMSKI GUMI

STEGNATA BEZ DA TROPNE BEZ DA SKRCNE

2 KLUCA

CENTRALNO

ELEKTRIKA NA SITE 4 STAKLA

ELEKTRIKA NA RETROVIZORI

AL BANDAZI

MAGLENKI

VOZILOTO MOZE DA SE POGLEDA KOGA SAKATE MOZE TESTIRANJE BEZ OGRANICUVANJE MOZE I PROVERKA SO VAS MAJSTOR

INFO SAMO NA TELL

078-586-890
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации