Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 24 2022 09:43

Citroen Grand Picasso 1.6 hdi exclusive 7 sedista automatic

Објавени: ноем. 24 09:43
Прегледи: 920
➡️➡️➡️NOVO NA PAZAROT⬅️⬅️⬅️
- - -7SEDISHTA - - -
🔊🔊🔊AUTOMATIC🔊🔊🔊
> BRAND : CITROEN
> MODEL : C-4 GRAND PICASSO
> TIP MOTOR : 1.6 HDI
> ENGINE FORCE : 110 HP
> GODINA REGIS. : 02.2010G
> MENUVAC : 6-BRZINI AVTOMATIC
> KILOMETRAZA : 221 000 KM
> BODY WORK : MINIVAN
> BOJA : CRNA
>>> INFO TEL: 078815881; 078 357 975
>>> VIBER: 078 81 58 81
CITROEN C-4 GRAND PICASSO 1.6 BLUEHDI 110 HP , 6-SPEED AUTOMATIC MENUVAC + STEEL SPEED CHANGE, ORIGINAL 221 000KM WITH SERVICE BOOKS, ALWAYS KEPT
OPREMA:
- 12 X AIR BAG
- ABS,ESP,
- VIRTUAL BOARD COMPUTER
- TWO-ZONE CLIMATRONIC
- TEMPOMAT - AUTOPILOT
- KOZEN PODESUVACKI "MULTI" VOLAN
- MP-3, AUX, USB, NAVIGATION
- ASSISTANCE FOR DEAD AGLE SIGNALING ON REVISORIT
- DAYLIGHT ICE AND FOG HALOGENS
- SENZORI ZA DOZD I SVETLA + DISTANCE
- 16" ALUMINSKI BANDAZI
- PARKING SENZORI
>>> UVOZ OD ITALIJA OD PRV SOPSTVENIK REDOVNO SERVISIRANO
>>> NADVORESNOST I VNATRESNOST PERFEKTNO SUCUVANO, IDEALNO PROSTORNO VOZILO ZA SEKAKVI NAMENI SO MNOGU MALA POTROSUVACKA OD 4.5L/100
Опис на линк

MAKS AUTO EKSLUZIV DOOEL

UVOZ IZVOZ,PRODAZBA NA AVTOMOBILI,GARANCIJA I KVALITET
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

UVOZ IZVOZ,PRODAZBA NA AVTOMOBILI,GARANCIJA I KVALITET
078815881

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации