Оглас од претпријатие Објавени: јул. 28 2022 09:00

Citroen C1 1.0vvti klima

ЕУР

Објавени: јул. 28 09:00
Прегледи: 1365
2006 god 1.0 vvti toyota motor 50 kw na lance so klima uvezeno od CH bez vlozuvanja 180.000 km Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

SLEP SLUZBA Kumanovo +389 71 280 111
070313664 https://www.pazar3.mk/MARBO

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации