Објавени: јул. 29 2021 12:00

Citroen C3 1.4hdi

ЕУР

Објавени: јул. 29 12:00
Прегледи: 230
Se prodava Citroen C3 1.4hdi. Voziloto e proizvedeno 2012 godina a prva registracija maj 2012. Kupeno od AvtoNova(salon) vtor sopstvenik i redovno servisirano. So pominati realni 97000 km. Moze da se vidi sekoj den od 08h do 18h.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации