Објавени: апр. 13 2018 07:02

CITROEN C3 1.6 HDI EXCLUSIVE

ЕУР

Објавени: апр. 13 07:02
Прегледи: 109
UVEZEN OD SVAJCARIJA
PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK TABLI
PROIZVEDENA 02.11.2005
KILOMETRI 205.000
MOTOR 1.6 HDI 80 KW - 105 KS
OD OPREMA IMA
KLIMATRONIC
TEMPOMAT
BORD KOMPJUTER
PARKING SENZORI
SENZOR ZA DOZD
SVETLA ZA MAGLA
ELEKTRIKA NA PROZORI
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
VOZILOTO E EKSTRA SOCUVANO SO IDEALEN MOTOR, BEZ NIKAKVI ZABELESKI !!
2 ORIGINALNI KLUCA
ORGINALNA SERVISNA KNISKA
100% GARANCIJA ZA KILOMETRI
PERFEKTNA SOSTOJBA
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации