Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Citroen Xsara 2002

0 МКД

Се продава од: Altin 30 ноем. 18:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Citroën
Модел
Xsara Picasso
Se Prodava Citron Xsara
za po vise info na tel 070 980 981
Altin
 
070980981
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации