Оглас од претпријатие Објавени: јун. 20 2022 05:34

Citroen Berlingo 1.6 hdi

ЕУР

Објавени: јун. 20 05:34
Прегледи: 208
se prodava mnigu socuvano berlingo .registrirano cela godina ima zelen karton klima ima EKSTRA Опис на линк

Marijan Inox as

PROIZVODSTVO NA INOX MASINI  I SEKAKOV INVENRTAR ZA VASITE RESTORANI I PEKARI
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

PROIZVODSTVO NA INOX MASINI  I SEKAKOV INVENRTAR ZA VASITE RESTORANI I PEKARI
071393451
208
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071393451

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации