Оглас од претпријатие Објавени: мар. 30 2022 07:06

Citroen Berlingo Multispace 1.6HDI 90ks registrirano 2009

ЕУР

Објавени: мар. 30 07:06
Прегледи: 744
Citroen Berlingo Multispace 1.6HDI 66kw 90ks Godina 2009 Euro 5 Full oprema funkcionalno sve 4 novi gumi, Ates folii, Registrirano 26.10.2022, Voziloto e vo perfektna sostojba kompletno servisirano i odrzavano domakinski, Povekje info 077 742 464 Cena 4900€

Avto St-Si placot se naogja vo Naselba Pintija na samiot pat sproti Mlecniot restoran Vatasa
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации