Оглас од претпријатие Објавени: септ. 10 2022 01:07

CiTROEN BERLINGO 1.6HDI TERMOKING LADILNIK- 2011

ЕУР

Објавени: септ. 10 01:07
Прегледи: 947
CITROEN BERLINGO 1.6HDI TERMOKING LADILNIK
God.na proizv.12/2010
Pom .km 163.000
Termoking ladilnik
Plateni davacki do reg.
Cena 7500+ddv
Autologistic
070/305-695
071/304-420
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации