Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 18 2022 09:59

Citroen C4 1.6HDI automatik 12

ЕУР

Објавени: ноем. 18 09:59
Прегледи: 2085
CITROEN C4 1.6HDI AUTOMATIK
82 KW/110 KS
GOD NA PROIZV,12/2011 GOD
POM KM: 211.000 KM SO SERVISNA KNISKA
AUTOMATIK F1
VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA
OD OPREMA POSEDUVA:
-ABS
-AIRBAG
-ESP
-KLIMATRONIK
-SERVO VOLAN
-MAGLENKI
-PODESIV NA VOLAN
-KOZEN VOLAN
-CENTRALNO
ZAKLUCUVANJE
-DVA KLUCA
-FABRICKO RADIO
-EL PROZORCI
-EL RETROVIZORI
-BORD KOMPJUTER
-TEMPOMAT
-KOMANDI VOLAN
-AL.BANDASI

-PLATENI DAVACKI DO REG.

AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420
www.autoplac.mk
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации