Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Citroen C3 Picasso 1.6hdi 110ks

4 500 ЕУР

Се продава од: Igor 30 ноем. 08:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Citroën
Модел
Xsara Picasso
Avtomobilot e donesen od CH🇨🇭🇨🇭
Realni kilometri
Novi gumi
Maksimalno socuvan,ekonomicen i mnogu prostran
077 725 333
SO PLATENI DAVACKI
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации