Објавени: јул. 02 2022 12:14 Моментално гледате: 1

Citoen Berlingo 1.6 hdi

ЕУР

Објавени: јул. 02 12:14
Прегледи: 810
Моментално гледате: 1
citroen berlingo 1.6 hdi 90 ks mala potrosuvacka smenet set lamela potisna d.lager
4 air-bag
klima - koja raboti
- mp-3 radio so ozvucuvanje
2 kluca soДоколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации